Czym się zajmujemy?

Od 2002 roku niezmiennie i konsekwentnie doskonalimy się w sztuce dostarczania firmom rozwiązań w zakresie pakowania żywności i utrzymania czystości.

Jesteśmy zlokalizowani w południowej Wielkopolsce i choć naszą specjalnością stała się obsługa firm w trójkącie Poznań – Wrocław – Łódź, w dzisiejszych czasach, korzystając z rozbudowanej logistyki zewnętrznej wysyłamy towar do każdego miejsca w Polsce.

Co nas wyróżnia:

Elastyczność

Zadecyduj w jaki sposób chcesz z nami współpracować: wizyty przedstawiciela handlowego, call center, kontakt mailowy, dostęp do platformy internetowej z komputera lub smartfona. Oczywiście zapraszamy również do nas osobiście gdzie będziesz mógł obejrzeć, dotknąć (często powąchać) i zadecydować czy produkt spełnia twoje oczekiwania.

Profesjonalizm

Pomożemy Tobie w doborze rozwiązania nawet największego problemu. Nie ważne jaką wybierzesz formę kontaktu, możesz być pewien, że po drugiej stronie spotkasz życzliwą i kompetentną osobę.

Technologia

W swojej pracy wykorzystujemy zaawansowane technologie informatyczne. Dzięki temu wiesz, że dostaniesz dokładnie to co zamawiałeś, a korzystając z naszej platformy B2B złożenie zamówienia jest szybkie i proste.

Szeroka oferta dostępna od ręki

Towar potrzebny na już? Nie ma problemu. Na naszym magazynie stale przechowujemy ponad 250.000 opakowań produktów, aby nigdy, niczego nie zabrakło dla Ciebie.

Darmowa dostawa

Nawet przy zamówieniu za 5,00 netto – my stwarzamy takie możliwości. Warto dodać, że dostarczając własnym transportem dbamy abyś nie musiał tracić swojego czasu na wypełnianie protokołów reklamacyjnych.

Misja firmy:

  • ułatwianie funkcjonowania lokalnych firm w zakresie opakowań jednorazowych, pakowania towarów, chemii, środków czystości i higienicznych,
  • sprawianie aby klient czerpał satysfakcję i przyjemność z kontaktów z firmą,
  • zrównoważony rozwój i opieranie swojej działalności na nowoczesnych narzędziach biznesowych,
  • tworzenie przyjaznego środowiska pracy, umożliwiającego rozwój osobisty, zawodowy jak i polepszanie jakości życia.