Pracuj ciężko w czasie przeznaczonym na pracę. Baw się intensywnie, gdy przychodzi czas na zabawę. Ciesz się słuchaniem starych historii opowiadanych przez babcię, póki wciąż jeszcze żyje. Nawiązuj głęboki kontakt ze swoimi znajomymi. Patrz na dzieci oczami pełnymi cudów, jakimi one same patrzą na świat. Śmiej się z dowcipów i życiowych absurdów. Oddawaj się swoim pasjom i pragnieniom. Gromadź oszczędności na czarną godzinę i zbierz ich wystarczająco dużo, byś mógł wydać je w słoneczny dzień.

Philip G. Zimbardo, Paradoks Czasu

Wiemy że idealna praca nie istnieje. W naszej firmie też nie wszystko jest idealne. Ale codziennie staramy się, aby każdy z 10.530 dni jaki przyjdzie nam w życiu spędzić w pracy był wartościowy i przynosił satysfakcję.

Pracujemy ze sobą od wielu lat. Jesteśmy różni, ale łączą nas wartości:

Każdy ma możliwość
aby proponować
własne rozwiązania.

We współpracy
szanujemy siebie
i swój czas.

Stawiamy na rozwój
w każdej możliwej
formie.

Lubimy ze sobą
pracować, żartować
i rozmawiać.

Mamy jasny podział zadań
i kompetencji, za które
odpowiedzialność ponosimy tylko my.

Choć bywają trudności,
przezwyciężamy je. Po pracy nie ma
problemu, żeby z każdym wypić „piwo”.

Z życia firmy

9
GRU 2018

Spotkanie wigilijne

W tym roku ponownie spotykaliśmy się w Restauracji Górecznik w Przygodzicach.
Jak zwykle było bardzo smacznie! Dziękujemy!
Wesołych Świąt!
5
GRU 2018

Nie tylko praca, czyli ubieranie choinki :)

Taka firmowa tradycja, czyli "Nowi" ubierają choinkę :)

Tym razem padło na Karolinę i Krzysztofa, którzy poradzili sobie z tym zadaniem perfekcyjnie :)

Oboje dołączyli do naszego zespołu w lipcu 2018 r.

Karolina (Specjalista ds. sprzedaży wewnętrznej) - zawsze uśmiechnięta, obsługuje naszych klientów robiących u nas zakupy na hali samoobsługowej.

Krzysztof (Kierowca-dostawca) - sumienny i pracowity, codziennie pokonuje dziesiątki kilometrów by dotrzeć do naszych klientów zamawiających innymi kanałami sprzedaży.

30
SIE 2018

Nowe koszulki polo i obuwie ochronne dla pracowników

Już są! Nasze nowe koszulki polo z wizerunkiem Mozzi Service.
Biuro, magazyn, kierowcy wszyscy wyglądają tak samo i są rozpoznawalni dla naszych klientów.

A także...
nie mniej ważne od reszty garderoby - obuwie ochronne dla pracowników.
Nowe, pachnącę, a co najważniejsze BEZPIECZNE!

Bezpiecznej pracy!
16
MARZ 2018

Szkolenie produktowo-sprzedażowe

16 marca w Bełchatowie odbyło się kolejne szkolenie produktowo-sprzedażowe dla pracowników hurtowni partnerskich Grupy OdraPak. Mozzi Service również wzięło udział w mocnej 5-osobowej delegacji.

Dostawcy, którzy uczestniczyli i prowadzili szkolenia to:
- ANIS
- MEDI SEPT
- METSA TISSUE
- VILEDA
- VOIGT

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.
"Płyńcie z Odrą!" :-)

18
STY 2018

Nowe kurtki dla pracowników

Kolejna dostawa odzieży roboczej z wizerunkiem Mozzi Service.
Tym razem nasza mróweczka pojawiła się na specjalnych kurtkach dla pracowników magazynu oraz kierowców.
Zimowa aura już nie będzie nam przeszkadzała w pracy.
16
GRU 2017

To już kolejne nasze wigilijne spotkanie. Można rzec nasza tradycja. W tym roku spotkanie opłatkowe odbyło się w Restauracji Górecznik w Przygodzicach. Dziękujemy za gościnę, profesjonalną obsługę i smaczne jedzenie. Tradycyjnie zaczeło się od życzeń a skończyło na prezentach. Jeszcze raz Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt w gronie najbliższych!
16
WRZ 2017

I Rodzinny piknik

W dniu 16 września na boisku w Jankowie Przygodzkim odbył się I Rodzinny piknik pracowników Mozzi Service i ich rodzin. Mimo chwilami mokrego nieba impreza udała się wyśmienicie. Była okazja aby spotkać się rodzinnie, wspólnie spędzić czas poza pracą i wbić się w sportowe ubranie. Największą popularnością cieszyły się gry i zabawy dla najmłodszych oraz turniej siatkarski. Zwycięzcami byli wszyscy – nikt nie wyszedł  od nas z pustymi rękoma. Pamiątkowymi portfelami zostali szczególnie uhonorowani pracownicy o ponad 10-letnim stażu pracy. Mamy w firmie 9 takich osób. Gratulujemy i dziękujemy!

Dziękujemy też przyjaciołom firmy: MAX Catering za smaczne jedzenie i miłą obsługę oraz Happy Kids Party za wspólną zabawę z najmłodszymi. Bez Was ta impreza nie mogłaby się odbyć.

Już teraz zapadła decyzja, że w przyszłym roku odbędzie się II Rodzinny piknik Mozzi Service. Trzeba to powtórzyć!

Aktualne oferty pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych: CV + list motywacyjny na adres praca@mozzi.pl. Z wybranymi osobami umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną, na której odpowiemy szczegółowo na pytania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PHU MOZZI SERVICE Marcin Grzegorowski z siedzibą w Ostrowie Wlkp. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r.poz.1182,1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PHU MOZZI SERVICE Marcin Grzegorowski z siedzibą w Ostrowie Wlkp. przy ul. Południowa 43/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przedstawiciel handlowy

Data dodania: 03.12.2018

Pobierz załącznik

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • płaca składającej się z części stałej i części zmiennej
  • elastyczny czas pracy od poniedziałku do piątku
  • dodatkowe świadczenia pracownicze
  • program wdrożeniowy
  • szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • narzędzia pracy : samochód, telefon

Twoje zadania:

  • zarządzanie i rozwój siatki klientów B2B na terenie południowej wielkopolski
  • przeprowadzanie regularnych wizyt u klientów
  • realizacja i raportowanie celów sprzedażowych
  • nadzór nad obsługą zamówień od klientów B2B
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • posiadanie umiejętności sprzedażowych
  • znajomość obsługi maila, pakietu Office
  • zaangażowanie, sumienność oraz wytrwałość w dążeniu do celu
  • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży
  • umiejętności pracy zespołowej i otwartość na budowanie nowych relacji
  • czynne prawo jazdy kat.B

Specjalista ds. handlowych i zamówień publicznych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość stałego zatrudnienia (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
  • komfortowe warunki pracy i płacy
  • praca od poniedziałku do piątku
  • dobrą atmosferę w pracy

  • telefoniczny kontakt z klientami, telefoniczne prowadzenie rozmów handlowych
  • wizyty terenowe u klientów
  • sporządzanie ofert przetargowych
  • aktualizacja baz przetargowych
  • nadzór nad realizacją zamówień przetargowych

  • znajomość obsługi maila, pakietu Office, zwłaszcza Excela
  • mile widziana znajomość obsługi programu: Subiekt GT
  • życzliwe usposobienie pozwalające utrzymywać pozytywne relacje z klientami
  • gotowość do wyjazdów na spotkania do klientów
  • mile widziana znajomość aktualnych przepisów Prawa Zamówień Publicznych
  • prawo jazdy kat.B