P. H. U. Mozzi Service
Marcin Grzegorowski
ul. Południowa 43/1
63-400 Ostrów Wielkopolski
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
7:30 - 18:00

Mapa dojazdu

Obsługa klienta

Marlena Kołodziej

Specjalista ds. sprzedaży

tel.: (62) 735 25 63
zamowienia@mozzi.pl
Agnieszka Hanćkowiak

Specjalista ds. sprzedaży

tel.: (62) 735 25 63
zamowienia@mozzi.pl
Mariusz Kuźmicki

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży internetowej / Infolinia B2B

tel. kom.: 533 660 800
m.kuzmicki@mozzi.pl
Joanna Kulisiewicz

Specjalista ds. zakupów

tel.: (62) 735 25 53
zakupy@mozzi.pl

Przedstawiciele handlowi

Marcin Sudolski

Przedstawiciel handlowy

tel. kom.: 512 239 755
m.sudolski@mozzi.pl
Marcin Pawlik

Przedstawiciel handlowy

tel. kom.: 502 569 325
m.pawlik@mozzi.pl
Tomasz Janiak

Przedstawiciel handlowy

tel. kom.: 537 606 770
t.janiak@mozzi.pl
Patrycja Wojciechowska

Przedstawiciel handlowy ds. klientów instytucjonalnych, przetargowych

tel. kom.: 537 001 350
p.wojciechowska@mozzi.pl
Marcin Grzegorowski

Właściciel

tel.: (62) 735 25 53
m.grzegorowski@mozzi.pl
Kamila Grzegorowska

Księgowość / rozliczenia finansowe

tel. kom.: 501 296 280
k.grzegorowska@mozzi.pl