Mozzi Service | dla domu, sklepu i firmy Mrówka MS

P. H. U. Mozzi Service
Marcin Grzegorowski
ul. Południowa 43/1
63-400 Ostrów Wlkp.

tel.:

fax:
(62) 735 25 63
(62) 735 25 53
(62) 597 72 53

poniedziałek - piątek
7:30 - 18:00


Marcin Grzegorowski
Właściciel



m.grzegorowski@mozzi.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI


Marcin Sudolski
Przedstawiciel handlowy


kom.: 512 239 755
m.sudolski@mozzi.pl

Marcin Pawlik
Przedstawiciel handlowy


kom.: 502 569 325
m.pawlik@mozzi.pl

Wojciech Stefaniak
Przedstawiciel handlowy


kom.: 501 296 267
w.stefaniak@mozzi.pl

Tomasz Janiak
Przedstawiciel handlowy


kom.: 537 606 770
t.janiak@mozzi.pl

Patrycja Wojciechowska
Przedstawiciel handlowy
ds. klientów instytucjonalnych


kom.: 537 001 350
p.wojciechowska@mozzi.pl

OBSŁUGA KLIENTA


Marlena Kołodziej
Specjalista ds. sprzedaży zewnętrznej
/ Referent przetargowy

tel.: (62) 735 25 63
zamowienia@mozzi.pl

Izabela Pietrzak
Specjalista ds. zakupów


tel.: (62) 735 25 53
zakupy@mozzi.pl

Joanna Kulisiewicz
Specjalista ds. sprzedaży wewnętrznej

Beata Śródka
Specjalista ds. sprzedaży wewnętrznej

Odra Pak
Vileda
Gosia
Morana
Dobry Duszek
PacLan
Konex
MediSept
Curver
Green Bag
Inter Mop
Katrin
Aha
Cliver
Duni
Sarantis
Gold Drop
Lakma
Inco Veritas
Voigt
Eilfix
Anis
Alfatec
Huhtamaki
Regina